8metai.png
baneris_kaire.jpg
baneris_desine.jpg
Ketvirtadienis, 2014 Liepos 24
Noni vaisių sultys Spausdinti E-mail
2008 09 30

"NONI MAUI" SULTYS noni.jpg

 

Kas tai?

Noni augalas yra nedidelis, nuolat žaliuojantis medis, augantis Ramiojo vandenyno salose, pietryčių Azijoje, Indijoje, Filipinuose. Havajuose Noni auga saulėtų, daugelio poilsiautojų išsvajotų paplūdimių zonoje bei miškuose iki 400m virš jūros lygio aukštyje. Nuo senų laikų Havajuose iš Noni medžio vaisiaus (mokslinis pavadinimas Morinda Citrifolia) išgaunamos sultys buvo plačiai naudojamos liaudies medicinoje. Yra gausybė duomenų, aprašančių ne tik Noni vaisiaus, bet ir lapų bei šaknų vartojimą. Dėl savo vertingų savybių šis augalas vadinamas „Augalų karaliene“.

 

Ne visi Noni produktai pagaminti vienodai. Kaip gaminamos "NONI MAUI" sultys iš Havajų?

Noni sultys.jpg

Havajiečiai naudoja nuo senų laikų išlikusį NONI sulčių gamybos metodą. Tik prinokę (geltoni ir balti vaisiai) NONI vaisiai nuskinami rankomis nuo medžių, keletą mėnesių natūraliai brandinami specialiuose konteineriuose, kur nuo savo svorio iš vaisių pradeda lašėti sultys. Sultys praeina per specialius filtrus ir brandinamos. Dėl specialios filtracijos sultys išlieka tos pačios spalvos ir stiprumo. Taip gaunamos 100% sultys, kuriose gausu vitaminų, mineralinių medžiagų, enzimų bei kitų maistinių medžiagų.

 

Pagrindiniai "NONI MAUI" gaminamų sulčių kokybiniai privalumai:

Pirmiausia, auksčiausia produkto kokybę užtikrina augimo sąlygos: oras, vanduo, dirvožemis yra tyriausi ir švariausi pasaulyje ir apsaugoti nuo taršos, o šalia esantis vandenynas suteikia augalui dar daugiau maistinių savybių. Auginant NONI, nenaudojamos jokios cheminės medžiagos – pesticidai, herbicidai ar kitos sintetinės trąšos. Noni vaisiai yra natūraliai nokinami saulėje – svarbiausia tai, kad žali, nukritę ar neprinokę vaisiai nerenkami. O tai užtikrina, kad gaunamos sultys yra saldžios ir veiksmingos tiek, kiek įmanoma. Sultyse nėra jokių priemaišų – lapų, žievelių. Šviežiai išgautos sultys pasterizuojamos, nefermentuojamos. Be cukraus, saldiklių, konservantų, kokių nors kitų priedų ar kvapiųjų medžiagų. Gamintojas turi kokybę garantuojančius sertifikatus, laisvos prekybos sertifikatą, išduotą JAV FDA (food drug agency, angl. Maisto ir vaistų agentūra) bei kitus valstijų išduotus dokumentus. Gamintojas turi mokslininkų-tyrėjų komandą, kuri tęsia studijas dėl "NONI MAUI" sulčių naudos sveikatai. 2004 metais būtent šio gamintojo Noni produktai buvo atrinkti Havajų universitete vykdomiems tyrimams su vėžiu sergančiais pacientais. Būtent tai išskiria Havajuose gaminamas "NONI MAUI" sultis iš kitų šalių gamintojų.

 

Kaip atrodo sultys?

Skaidrios, be nuosėdų, medaus spalvos. Sultys turi specifinį, panašų į pelėsinio sūrio skleidžiamą kvapą. Todėl tiems vartotojams, kuriems ne itin malonu gerti, rekomenduojama maišyti su vaisų sultimis (dažniausiai uogų): vynuogėmis, mėlynėmis, avietėmi, granatų sultimis.

 

Kaip vartoti?

Prieš atidarant butelį, gerai suplakite. Įprastai vartojamos po 30 ml (2 valg. šaukštai) ryte prieš pusryčius. Galima maišyti su sultimis. Atidarius, laikyti šaldytuve. Vartojant kasdien, vieno litro butelio užtenka mėnesiui.

 

Kur įsigyti?

Vilniuje, specializuotoje sveikatos parduotuvėje VITAMINŲ PASAULIS, prekybos centre “Mandarinas”, Ateities 91, Vilnius.  Tel./faks. (8~5) 2793963, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , www.vitamin.lt


Noni Logo small.jpg

Pardavimo kaina – 155,99 Lt.

Gamintojas:
Noni Biotech International, 810 Haiku Rd#317, Haiku 96708, Havajai, JAV

Tiekėjas:
UAB „Vitaminų institutas“, tel. 8~5 2793963, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , www.vitamin.lt